Bayer Leverkusen vs Borussia Dortmund, wynik spotkania: 3-4

Bayer Leverkusen vs Borussia Dortmund, wynik 3-4. W dniu 2021-09-11 13:30 na stadionie BayArena odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 4 pomiędzy Bayer Leverkusen a Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bayer Leverkusen a Borussia Dortmund wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-4.

Gole strzelali: F. Wirtz 9' 1-0 Paulinho E. Haaland 37' 1-1 T. Meunier P. Schick 45' 2-1 F. Wirtz J. Brandt 49' 2-2 E. Haaland M. Diaby 55' 3-2 R. Guerreiro 71' 3-3 E. Haaland 77' 3-4

Żółte kartki Bayer Leverkusen: F. Wirtz 60' J. Frimpong 70' O. Kossounou 75' M. Diaby 86'

Żółte kartki Borussia Dortmund: T. Meunier 20' E. Haaland 60' M. Wolf 90'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Siebert, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Bayer Leverkusen zmierzy się już z Ferencvarosi TC, następne spotkania z drużynami VfB Stuttgart i FSV Mainz 05. Kolejno natomiast Borussia Dortmund podejmie Besiktas. Następne mecze zagra z drużynami Union Berlin i Borussia Monchengladbach.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące potyczki, które startują w lidze Bundesliga 1. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak F. Wirtz T. Meunier nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Niesamowite walki pomiędzy graczami okazują się nader zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż widowiska nudzą fana. Regularnie obserwujemy efektowne asysty czy bramki, nieprzepisowe faule, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Bayer Leverkusen oraz Borussia Dortmund i ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, BayArena.