Borussia Dortmund kontra FC Augsburg, wynik spotkania - 2-1

Borussia Dortmund kontra FC Augsburg, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Borussia Dortmund oraz FC Augsburg zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-10-02 13:30 na stadionie Signal-Iduna-Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Borussia Dortmund oraz FC Augsburg.

Gole strzelali: R. Guerreiro 10' 1-0 A. Zeqiri 35' 1-1 J. Brandt 51' 2-1 M. Reus

Żółte kartki Borussia Dortmund: M. Reus 44'

Żółte kartki FC Augsburg: C. Gruezo 13' R. Oxford 15' A. Zeqiri 53'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Główny sędzia meczu to T. Welz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Borussia Dortmund stanie naprzeciw FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami Ajax oraz Arminia Bielefeld a FC Augsburg zmierzy się z Arminia Bielefeld. Następne mecze zagra z drużynami FSV Mainz 05 oraz VfL BOCHUM.

Wierni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą poczynania ligi Bundesliga 1. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo M. Reus C. Gruezo wielokrotnie gwarantują swoim kibicom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy idealne asysty oraz bramki, brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają niezwykle zajadłe, rzadko bywa, iż są to zmagania mało interesujące. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Bundesliga 1 oraz śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Borussia Dortmund oraz FC Augsburg w lidze Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Signal-Iduna-Park.