Borussia Dortmund kontra FSV Mainz 05, wynik spotkania - 3-1

Borussia Dortmund kontra FSV Mainz 05 zakończony wynikiem 3-1.

Pierwsza połowa meczu między Borussia Dortmund a FSV Mainz 05 zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2021-10-16 13:30 na obiekcie sportowym Signal-Iduna-Park odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Borussia Dortmund i FSV Mainz 05.

Gole strzelali: M. Reus 3' 1-0 E. Haaland 54' 2-0 J. Burkardt 87' 2-1 Lee Jae-Sung E. Haaland 90' 3-1 J. Bellingham

Żółte kartki Borussia Dortmund: Nico Schulz 13' Manuel Akanji 35'

Żółte kartki FSV Mainz 05: Stefan Bell 50' Marcus Ingvartsen 64' Niklas Tauer 71' Moussa Niakhaté 89'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Główny sędzia meczu to Daniel Schlager, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Borussia Dortmund zmierzy się już z Ajax, następne spotkania z drużynami Arminia Bielefeld i FC Ingolstadt 04 natomiast FSV Mainz 05 z FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami Arminia Bielefeld i Arminia Bielefeld.

Bardzo często oddani fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Nico Schulz Stefan Bell nieustannie zapewniają wyśmienitym kibicom mnóstwo przeżyć. Zmagania między drużynami futbolowymi bywają bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż potyczki nudzą kibica. Obserwujemy bezwzględne faule zakończone bardzo często żółtą kartką, książkowe bramki czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Bundesliga 1. Borussia Dortmund i FSV Mainz 05 i ich udział w Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Signal-Iduna-Park.