Na stadionie SchücoArena miał miejsce mecz Arminia Bielefeld - Borussia Dortmund - końcowy wynik 1-3

W dniu 2021-10-23 13:30 na obiekcie sportowym SchücoArena odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Arminia Bielefeld i Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Arminia Bielefeld i Borussia Dortmund wynik to 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: E. Can 31' 0-1 M. Hummels 45' 0-2 J. Bellingham 72' 0-3 M. Reus F. Klos 87' 1-3

Żółte kartki Arminia Bielefeld: Fabian Kunze 83'

Żółte kartki Borussia Dortmund:

Czerwone kartki Arminia Bielefeld:

Główny arbiter meczu to Benjamin Brand, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Arminia Bielefeld zmierzy się już z FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 i VfB Stuttgart. Kolejno natomiast Borussia Dortmund z FC Ingolstadt 04. Następne mecze zagra z drużynami FC Koln i Ajax.

Fani śledzą starcia ligi Bundesliga 1. Utalentowane futbolowe drużyny i piłkarze jak Fabian Kunze nieustannie serwują wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się nader zajadłe, nie często bywa, iż zmagania nudzą fana. Często obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Bundesliga 1. Arminia Bielefeld i Borussia Dortmund i ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, SchücoArena.