Borussia Dortmund - VfB Stuttgart, wynik spotkania 2-1

Dnia 2021-11-20 14:30 na stadionie Signal-Iduna-Park rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Borussia Dortmund i VfB Stuttgart.

Pierwsza połowa meczu między Borussia Dortmund a VfB Stuttgart zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: D. Malen 56' 1-0 Raphaël Guerreiro R. Massimo 63' 1-1 A. Karazor M. Reus 85' 2-1

Żółte kartki Borussia Dortmund:

Żółte kartki VfB Stuttgart: Tanguy Coulibaly 35' Waldemar Anton 48'

Czerwone kartki VfB Stuttgart:

Sędzią głównym tego spotkania był Harm Osmers, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Borussia Dortmund zmierzy się już z Sporting CP, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg i Bayern Munich. Kolejno natomiast VfB Stuttgart zmierzy się z FSV Mainz 05. Następne mecze zagra z drużynami Hertha Berlin i VfL Wolfsburg.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów śledzi potyczki, które startują w lidze Bundesliga 1. Uzdolnione futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Tanguy Coulibaly niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym fanom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Interesujące potyczki między piłkarzami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to mecze drętwe. Często natrafiamy na zapadające w pamięć bramki oraz asysty, bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazoglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Borussia Dortmund oraz VfB Stuttgart w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Signal-Iduna-Park.