VfL Wolfsburg vs Borussia Dortmund, wynik spotkania - 1-3

VfL Wolfsburg vs Borussia Dortmund zakończony wynikiem 1-3. W dniu 2021-11-27 14:30 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły VfL Wolfsburg oraz Borussia Dortmund.

Pierwsza część spotkania między VfL Wolfsburg a Borussia Dortmund zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: W. Weghorst 2' 1-0 R. Baku E. Can 35' 1-1 D. Malen 55' 1-2 M. Reus E. Haaland 80' 1-3 J. Brandt

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Dodi Lukebakio 25' Maxence Lacroix 32' Lukas Nmecha 37' Maximilian Arnold 42'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Marius Wolf 60'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Sędzią głównym tego spotkania był Sven Jablonski, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna VfL Wolfsburg stanie naprzeciw FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami Lille oraz VfB Stuttgart. Kolejno natomiast Borussia Dortmund z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami Besiktas oraz VfL BOCHUM.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi niezwykle interesujące poczynania ligi Bundesliga 1. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Dodi Lukebakio Marius Wolf stale sprawiają fantastycznym sympatykom wiele niezapomnianych przeżyć. Walki między piłkarzami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania nużące. Ustawicznie obserwujemy ostre faule, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Bundesliga 1 oraz śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. VfL Wolfsburg oraz Borussia Dortmund i ich udział w Bundesliga 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, VOLKSWAGEN ARENA.