Spotkanie między Borussia Dortmund oraz SpVgg Greuther Furth zakończone wynikiem 3-0 dnia 2021-12-15 19:30

Borussia Dortmund - SpVgg Greuther Furth wynik 3-0. Dnia 2021-12-15 19:30 na stadionie Signal-Iduna-Park rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Borussia Dortmund oraz SpVgg Greuther Furth.

Pierwsza połowa meczu między Borussia Dortmund i SpVgg Greuther Furth zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: E. Haaland 33' 1-0 E. Haaland 82' 2-0 J. Brandt D. Malen 89' 3-0 J. Brandt

Żółte kartki Borussia Dortmund: Mats Hummels 15' Jude Bellingham 43'

Żółte kartki SpVgg Greuther Furth: Maximilian Bauer 32' Jetro Willems 43'

Czerwone kartki SpVgg Greuther Furth:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Schlager, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Borussia Dortmund stawi czoła Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami SC Freiburg oraz FC St. Pauli natomiast SpVgg Greuther Furth zmierzy się z VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami Arminia Bielefeld oraz FSV Mainz 05.

Kibice z entuzjazmem śledzą starcia w lidze Bundesliga 1. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Mats Hummels Maximilian Bauer często zaserwowały fantastycznym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami zdarzają się zajadłe, rzadko bywa, że są to zmagania mało interesujące. Obserwujemy bezlitosne faule, efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niesamowite przeżycia z meczu. Dlatego też warto śledzić widowiska sportowe ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Borussia Dortmund i SpVgg Greuther Furth w lidze Bundesliga 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Signal-Iduna-Park.