Mecz pomiędzy Eintracht Frankfurt i Borussia Dortmund dnia 2022-01-08 17:30 - wynik końcowy 2-3

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Eintracht Frankfurt oraz Borussia Dortmund zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2022-01-08 17:30 na obiekcie sportowym Deutsche Bank Park odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Eintracht Frankfurt i Borussia Dortmund.

Gole strzelali: R. Borré 15' 1-0 F. Kostić R. Borré 24' 2-0 T. Hazard 71' 2-1 E. Haaland J. Bellingham 87' 2-2 T. Meunier M. Dahoud 89' 2-3

Żółte kartki Eintracht Frankfurt: Martin Hinteregger 87' Timothy Chandler 88' Rafael Santos Borré 90'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Erling Braut Haaland 87' Thorgan Hazard 90'

Czerwone kartki Eintracht Frankfurt:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Schroder, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Eintracht Frankfurt stawi czoła FC Augsburg, następne spotkania z drużynami Arminia Bielefeld i VfB Stuttgart. Kolejno natomiast Borussia Dortmund z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami FC St. Pauli i 1899 Hoffenheim.

Dzisiaj liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi niezwykle interesujące poczynania w lidze Bundesliga 1. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Martin Hinteregger Erling Braut Haaland częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż mecze nie są warte uwagi. Systematycznie trafiamy na niezwykłe bramki i asysty, bezlitosne faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Bundesliga 1 i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Eintracht Frankfurt oraz Borussia Dortmund z ligi Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Deutsche Bank Park.