Mecz Union Berlin - Borussia Dortmund, wynik końcowy 0-3

Union Berlin - Borussia Dortmund 0-3.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Union Berlin a Borussia Dortmund zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-02-13 14:30 na obiekcie sportowym Stadion An der Alten Försterei rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 22 pomiędzy Union Berlin a Borussia Dortmund.

Gole strzelali: M. Reus 18' 0-1 M. Dahoud M. Reus 25' 0-2 D. Malen Raphaël Guerreiro 71' 0-3

Żółte kartki Union Berlin: Timo Baumgartl 35' Kevin Möhwald 76' András Schäfer 90' Robin Knoche 90'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Julian Brandt 39'

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Matthias Jollenbeck, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Union Berlin stanie naprzeciw Arminia Bielefeld, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 oraz FC St. Pauli. Kolejno natomiast Borussia Dortmund z Rangers. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Monchengladbach oraz Rangers.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Liczące się piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Timo Baumgartl Julian Brandt niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na efektowne gole czy asysty, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi są zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to mecze nie warte uwagi. Dlatego też warto oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Union Berlin i Borussia Dortmund jak ich udział w Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion An der Alten Försterei.