Mecz Borussia Dortmund kontra Borussia Monchengladbach dnia 2022-02-20 16:30 na obiekcie Signal-Iduna-Park - wynik 6-0

Borussia Dortmund kontra Borussia Monchengladbach, wynik końcowy 6-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Borussia Dortmund a Borussia Monchengladbach wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 6-0.

W dniu 2022-02-20 16:30 na stadionie Signal-Iduna-Park rozegrał się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 23 pomiędzy Borussia Dortmund a Borussia Monchengladbach.

Gole strzelali: M. Reus 26' 1-0 D. Malen 32' 2-0 M. Reus M. Wolf 70' 3-0 M. Reus Y. Moukoko 74' 4-0 M. Reus M. Reus 81' 5-0 M. Hummels E. Can 90' 6-0

Żółte kartki Borussia Dortmund: Dan-Axel Zagadou 12' Mahmoud Dahoud 35'

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Ramy Bensebaini 14'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Fritz, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Borussia Dortmund stawi czoła Rangers, następne spotkania z drużynami FC Augsburg oraz FSV Mainz 05. Kolejno natomiast Borussia Monchengladbach zmierzy się z VfL Wolfsburg. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart oraz Hertha Berlin.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice futbolu śledzą ekscytujące starcia ligi Bundesliga 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Dan-Axel Zagadou Ramy Bensebaini nieprzerwanie gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Walki między zawodnikami ligowymi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, że zmagania nas nudzą. Ustawicznie zdarzają się wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule, które dodają smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Bundesliga 1. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Borussia Dortmund i Borussia Monchengladbach z ligi Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Signal-Iduna-Park.