Mecz FC Koln kontra Borussia Dortmund zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2022-03-20 18:30 na obiekcie sportowym RheinEnergieStadion odbył się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły FC Koln i Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy FC Koln a Borussia Dortmund wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: M. Wolf 8' 0-1 J. Bellingham S. Andersson 36' 1-1 A. Modeste

Żółte kartki FC Koln: Salih Özcan 67' Ondrej Duda 76'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Marius Wolf 30' Axel Witsel 43' Emre Can 47'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Siebert, Germany. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu FC Koln zmierzy się już z Union Berlin, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 i Borussia Monchengladbach a Borussia Dortmund z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart i VfL Wolfsburg.

Liczna grupa kibiców śledzi niezwykle fascynujące starcia w lidze Bundesliga 1. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Salih Özcan Marius Wolf często zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy zapadające w pamięć bramki i asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie ligi Bundesliga 1. FC Koln i Borussia Dortmund i ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak RheinEnergieStadion.