Borussia Dortmund vs RB Leipzig, wynik meczu - 1-4

Borussia Dortmund vs RB Leipzig 1-4. W dniu 2022-04-02 16:30 na obiekcie sportowym Signal-Iduna-Park rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 28 pomiędzy Borussia Dortmund a RB Leipzig.

Pierwsza połowa meczu między Borussia Dortmund a RB Leipzig zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: K. Laimer 21' 0-1 C. Nkunku K. Laimer 30' 0-2 C. Nkunku 57' 0-3 K. Laimer D. Malen 84' 1-3 E. Can Dani Olmo 86' 1-4 C. Nkunku

Żółte kartki Borussia Dortmund: Thorgan Hazard 45' Emre Can 80' Donyell Malen 88'

Żółte kartki RB Leipzig: Kevin Kampl 54'

Czerwone kartki RB Leipzig:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Fritz, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Borussia Dortmund zmierzy się już z VfB Stuttgart, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg i Bayern Munich. Kolejno natomiast RB Leipzig podejmie Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami 1899 Hoffenheim i Atalanta.

Coraz częściej zauważamy, że fani futbolu śledzą ekscytujące starcia ligi Bundesliga 1. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Thorgan Hazard Kevin Kampl raz za razem zagwarantowały wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska przynudzają. Trafiamy na niezwykłe asysty oraz gole, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Borussia Dortmund i RB Leipzig oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Signal-Iduna-Park.