Na obiekcie Allianz Arena dnia 2022-04-23 16:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Bayern Munich oraz Borussia Dortmund: wynik końcowy 3-1

Bayern Munich vs Borussia Dortmund, wynik końcowy 3-1. Dnia 2022-04-23 16:30 na obiekcie sportowym Allianz Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Bayern Munich oraz Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Bayern Munich i Borussia Dortmund wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: S. Gnabry 15' 1-0 L. Goretzka R. Lewandowski 34' 2-0 T. Müller E. Can 52' 2-1 J. Musiala 83' 3-1 M. Sabitzer

Żółte kartki Bayern Munich:

Żółte kartki Borussia Dortmund: Emre Can 40'

Czerwone kartki Bayern Munich:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Siebert, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Bayern Munich stanie naprzeciw FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami VfB Stuttgart oraz VfL Wolfsburg. Kolejno natomiast Borussia Dortmund podejmie VfL BOCHUM. Następne mecze zagra z drużynami SpVgg Greuther Furth oraz Hertha Berlin.

Oddani fani śledzą poczynania ligi Bundesliga 1. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Emre Can nieustannie zapewniają wyborowym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki usypiające. Zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste sytuacje na faul dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Bundesliga 1. Bayern Munich i Borussia Dortmund oraz ich udział w Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Allianz Arena.