Mecz Borussia Dortmund kontra Bayer Leverkusen, wynik 1-0

Dnia 2022-08-06 16:30 na obiekcie sportowym Signal-Iduna-Park odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 1. Zmierzyły się Borussia Dortmund i Bayer Leverkusen.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Borussia Dortmund i Bayer Leverkusen wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: M. Reus 10' 1-0

Żółte kartki Borussia Dortmund: Thorgan Hazard 43' Nico Schlotterbeck 72'

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Jonathan Tah 26' Exequiel Palacios 37' Piero Hincapié 56' Mitchel Bakker 90'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen: Lukáš Hrádecký 90'

Główny arbiter spotkania - Felix Brych, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Borussia Dortmund zmierzy się już z SC Freiburg, następne spotkania z drużynami Werder Bremen i Hertha Berlin. Kolejno natomiast Bayer Leverkusen z FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami 1899 Hoffenheim i FSV Mainz 05.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi interesujące starcia, które startują w lidze Bundesliga. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak Thorgan Hazard Jonathan Tah wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle zajadłe, rzadko bywa, że zmagania nie są warte uwagi. Bardzo często obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem dodające pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Borussia Dortmund i Bayer Leverkusen jak ich udział w Bundesliga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Signal-Iduna-Park.