Borussia Dortmund - Werder Bremen, wynik spotkania - 2-3

W dniu 2022-08-20 13:30 na obiekcie sportowym Signal-Iduna-Park odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Borussia Dortmund i Werder Bremen.

Po pierwszej połowie meczu między Borussia Dortmund a Werder Bremen wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: J. Brandt 45' 1-0 M. Reus Raphaël Guerreiro 77' 2-0 M. Reus L. Buchanan 89' 2-1 N. Schmidt 90' 2-2 A. Pieper O. Burke 90' 2-3 M. Weiser

Żółte kartki Borussia Dortmund: Anthony Modeste 39' Emre Can 42' Marius Wolf 83' Marco Reus 90'

Żółte kartki Werder Bremen: Niclas Füllkrug 29'

Czerwone kartki Werder Bremen:

Główny arbiter meczu to Florian Badstubner, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Borussia Dortmund stawi czoła Hertha Berlin, następne spotkania z drużynami 1899 Hoffenheim i RB Leipzig. Kolejno natomiast Werder Bremen podejmie Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i FC Augsburg.

Liczni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Bundesliga. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Anthony Modeste Niclas Füllkrug niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na spektakularne bramki czy asysty, bezlitosne faule, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa, że widowiska nudzą kibica. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Bundesliga. Borussia Dortmund i Werder Bremen oraz ich udział w Bundesliga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Signal-Iduna-Park.