Spotkanie między FC Koln i Borussia Dortmund zakończone wynikiem 3-2 dnia 2022-10-01 13:30 na stadionie RheinEnergieStadion

Po pierwszej połowie spotkania między FC Koln i Borussia Dortmund wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

W dniu 2022-10-01 13:30 na stadionie RheinEnergieStadion rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą FC Koln i Borussia Dortmund.

Gole strzelali: J. Brandt 31' 0-1 J. Bellingham F. Kainz 53' 1-1 L. Maina S. Tigges 56' 2-1 F. Kainz D. Ljubičić 71' 3-1 D. Huseinbašić B. Schmitz 79' 3-2

Żółte kartki FC Koln: Timo Hübers 21' Ondrej Duda 25' Kingsley Schindler 79' Denis Huseinbašić 90'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Karim Adeyemi 23' Raphaël Guerreiro 29' Niklas Süle 36'

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Harm Osmers, Germany. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu FC Koln stanie naprzeciw FK Partizan, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach i FK Partizan natomiast Borussia Dortmund z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich i Sevilla.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Timo Hübers Karim Adeyemi nieustannie serwują wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, że widowiska nas męczą. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, zapadające w pamięć asysty oraz bramki, które dodają pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. FC Koln i Borussia Dortmund jak ich udział w Bundesliga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak RheinEnergieStadion.