Spotkanie Union Berlin vs Borussia Dortmund zakończone wynikiem 2-0

Union Berlin vs Borussia Dortmund 2-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Union Berlin i Borussia Dortmund wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2022-10-16 15:30 na obiekcie sportowym Stadion An der Alten Försterei rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Union Berlin i Borussia Dortmund.

Gole strzelali: J. Haberer 8' 1-0 J. Haberer 21' 2-0 J. Siebatcheu

Żółte kartki Union Berlin: Timo Baumgartl 16'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Salih Özcan 29' Nico Schlotterbeck 54'

Czerwone kartki Union Berlin:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny arbiter meczu - Tobias Stieler, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Union Berlin stanie naprzeciw FC Heidenheim, następne spotkania z drużynami VfL BOCHUM i SC Braga. Kolejno natomiast Borussia Dortmund z Hannover 96. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart i Manchester City.

Wierni fani futbolu śledzą interesujące starcia, które startują w lidze Bundesliga. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Timo Baumgartl Salih Özcan częstokroć zapewniły kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy graczami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że mecze męczą. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Bundesliga. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Union Berlin i Borussia Dortmund w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion An der Alten Försterei.