Na obiekcie Signal-Iduna-Park dnia 2022-10-22 13:30 miał miejsce mecz pomiędzy Borussia Dortmund i VfB Stuttgart zakończony wynikiem 5-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Borussia Dortmund a VfB Stuttgart wynik to 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-0.

W dniu 2022-10-22 13:30 na obiekcie sportowym Signal-Iduna-Park rozegrał się emocjonujący mecz ligi Bundesliga kolejki 11 pomiędzy Borussia Dortmund a VfB Stuttgart.

Gole strzelali: J. Bellingham 2' 1-0 N. Süle N. Süle 13' 2-0 Raphaël Guerreiro G. Reyna 44' 3-0 Y. Moukoko J. Bellingham 53' 4-0 N. Schlotterbeck Y. Moukoko 72' 5-0 Raphaël Guerreiro

Żółte kartki Borussia Dortmund: Salih Özcan 45'

Żółte kartki VfB Stuttgart:

Czerwone kartki VfB Stuttgart:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Schlager, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Borussia Dortmund zmierzy się już z Manchester City, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt i FC Copenhagen a VfB Stuttgart podejmie FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Monchengladbach i Hertha Berlin.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które startują w lidze Bundesliga. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Salih Özcan wielokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze mało interesujące. Zdarzają się bezwzględne faule, wspaniałe bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Borussia Dortmund i VfB Stuttgart jak ich udział w lidze Bundesliga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Signal-Iduna-Park.