Na obiekcie VOLKSWAGEN ARENA dnia 2022-11-08 17:30 odbył się mecz VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund - wynik 2-0

VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund wynik meczu 2-0. W dniu 2022-11-08 17:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 14 pomiędzy VfL Wolfsburg a Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy VfL Wolfsburg a Borussia Dortmund wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: M. van de Ven 6' 1-0 L. Nmecha 90' 2-0 P. Wimmer

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Felix Nmecha 45' Omar Marmoush 54' Lukas Nmecha 76'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Mats Hummels 84' Anthony Modeste 90'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny arbiter spotkania - Christian Dingert, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu VfL Wolfsburg stanie naprzeciw SC Freiburg, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin i Werder Bremen. Kolejno natomiast Borussia Dortmund podejmie FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami FSV Mainz 05 i Bayer Leverkusen.

Oddani fani futbolu śledzą ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Bundesliga. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Felix Nmecha Mats Hummels często zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie natrafiamy na bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, przepiękne asysty czy gole gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy graczami bywają bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, iż potyczki męczą kibica. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga. Uczestnictwo takich drużyn jak VfL Wolfsburg i Borussia Dortmund z ligi Bundesliga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, VOLKSWAGEN ARENA.