Na stadionie MEWA ARENA dnia 2023-01-25 17:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy FSV Mainz 05 i Borussia Dortmund zakończone wynikiem 1-2

FSV Mainz 05 kontra Borussia Dortmund, wynik końcowy 1-2. Dnia 2023-01-25 17:30 na stadionie MEWA ARENA odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 17 pomiędzy FSV Mainz 05 a Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy FSV Mainz 05 a Borussia Dortmund wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: Lee Jae-Sung 2' 1-0 E. Fernandes J. Ryerson 4' 1-1 N. Süle G. Reyna 90' 1-2 S. Haller

Żółte kartki FSV Mainz 05: Jae-Sung Lee 34' Edimilson Fernandes 76'

Żółte kartki Borussia Dortmund:

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Główny arbiter spotkania - Sascha Stegemann, Germany. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu FSV Mainz 05 stanie naprzeciw Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Union Berlin i FC Augsburg a Borussia Dortmund z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i Werder Bremen.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi starcia ligi Bundesliga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Jae-Sung Lee wielokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Często natrafiamy na widowiskowe asysty i gole, bezlitosne sytuacje na faul dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zagorzałe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Bundesliga i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak FSV Mainz 05 i Borussia Dortmund w lidze Bundesliga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak MEWA ARENA.