Strona poświęcona klubowi

Borussia Dortmund

Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 3-1

Borussia Dortmund kontra Eintracht Frankfurt, wynik meczu - 3-1

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, w ramach 26. kolejki Bundesligi doszło do spotkania pomiędzy Borussią Dortmund a Eintrachtem Frankfurt. Mecz odbył się na SIGNAL IDUNA PARK, a ostatecznie gospodarze zwyciężyli 3-1 po emocjonujących 90 minutach piłkarskiego starcia. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, ale w drugiej połowie Borussia Dortmund potrafiła przełamać defensywę rywali, zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Werder Bremen vs Borussia Dortmund, wynik końcowy 1-2

Spotkanie pomiędzy Werder Bremen oraz Borussia Dortmund zakończone wynikiem 1-2 na stadionie wohninvest WESERSTADION dnia 2024-03-09 17:30

W meczu 25. kolejki Bundesligi, Werder Bremen podejmował u siebie Borussię Dortmund. Spotkanie to odbyło się w wohninvest WESERSTADION w dniu 9 marca 2024 roku o godzinie 17:30. Borussia Dortmund wygrała ten pojedynek 2-1, zdobywając oba gole już w pierwszej połowie, co dało im kluczową przewagę nad gospodarzami.

Union Berlin kontra Borussia Dortmund zakończony wynikiem 0-2

Union Berlin - Borussia Dortmund, wynik meczu: 0-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Union Berlin i Borussia Dortmund, rozegrany na Stadionie An der Alten Försterei, zakończył się zwycięstwem gości. Borussia Dortmund odniosła sukces z wynikiem 2-0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie, którą utrzymała do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie to miało miejsce w ramach 24. kolejki niemieckiej Bundesligi, a kibice obu drużyn mogli cieszyć się widowiskową rywalizacją na boisku.

Borussia Dortmund kontra 1899 Hoffenheim zakończony wynikiem 2-3

Spotkanie Borussia Dortmund kontra 1899 Hoffenheim zakończone wynikiem 2-3

Wczorajszy wieczór był pełen emocji dla fanów piłki nożnej, którzy mieli okazję śledzić niezwykle zacięte starcie pomiędzy Borussią Dortmund a 1899 Hoffenheim. Mecz odbył się na SIGNAL IDUNA PARK w ramach 23. kolejki niemieckiej Bundesligi, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska aż do ostatniego gwizdka sędziego. Wynik 2-3 na korzyść Hoffenheim pozwolił im cieszyć się z trzech punktów po zaciętej rywalizacji. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego pełnego zwrotów akcji spotkania!

VfL Wolfsburg vs Borussia Dortmund 1-1

Mecz pomiędzy VfL Wolfsburg oraz Borussia Dortmund zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Volkswagen Arena

W minioną sobotę, 17 lutego 2024 roku, na Volkswagen Arena odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami VfL Wolfsburg i Borussia Dortmund w ramach 22. kolejki niemieckiej Bundesligi. Pomimo dynamicznej rywalizacji, ostateczny rezultat spotkania to remis 1-1. Borussia Dortmund prowadziła 1-0 na przerwę, ale VfL Wolfsburg zdołał wyrównać, co przyniosło emocje do samego końca. Kibice z pewnością mieli okazję śledzić starcie dwóch utytułowanych drużyn w jednym z najważniejszych meczów sezonu.

Borussia Dortmund - SC Freiburg 3-0

Spotkanie Borussia Dortmund vs SC Freiburg, wynik 3-0

W poniedziałkowy wieczór na SIGNAL IDUNA PARK odbył się zacięty mecz pomiędzy Borussią Dortmund a SC Freiburg w ramach 21. kolejki Bundesligi. Drużyna gospodarzy kontrolowała grę od samego początku, co zaowocowało wynikiem 3-0 na korzyść Borussii Dortmund. Bramki padły już w pierwszej połowie, dając gospodarzom solidną przewagę 2-0 na przerwę. Ostateczny wynik nie uległ zmianie po drugiej połowie, zapewniając Borussii Dortmund kolejne cenne punkty w walce o czołowe pozycje w lidze.

FC Heidenheim - Borussia Dortmund zakończony wynikiem 0-0

FC Heidenheim vs Borussia Dortmund, wynik spotkania: 0-0

W meczu ligowym Bundesligi pomiędzy drużynami FC Heidenheim i Borussia Dortmund, które odbyło się 2 lutego 2024 roku o godzinie 19:30 w Voith-Arena, obie drużyny podzieliły się punktami po zakończeniu meczu z wynikiem 0-0. Mecz odbył się dokładnie 6 dni temu.

Borussia Dortmund vs Vfl Bochum 3-1

Borussia Dortmund - Vfl Bochum, wynik spotkania 3-1

Borussia Dortmund pokonała Vfl Bochum 3-1 w meczu Bundesligi rozegranym w SIGNAL IDUNA PARK. Po emocjonującym starciu obie drużyny zakończyły pierwszą połowę z wynikiem 1-1, ale w drugiej połowie Borussia Dortmund okazała się zdecydowanie lepsza, zdobywając kolejne dwa gole i zapewniając sobie zwycięstwo. Mecz odbył się 28 stycznia 2024 roku o godzinie 16:30 w ramach 19. kolejki Bundesligi.

1.FC Köln vs Borussia Dortmund, wynik końcowy 0-4

1.FC Köln kontra Borussia Dortmund, wynik spotkania 0-4

W dniu 20 stycznia 2024 roku na stadionie RheinEnergieStadion odbył się mecz pomiędzy drużynami 1.FC Köln i Borussia Dortmund w ramach 18. kolejki Bundesligi. Po zaciętym starciu, zespół Borussii Dortmund odniósł zwycięstwo z wynikiem 4-0, zdobywając tym samym cenne punkty.

Bayer Leverkusen kontra Borussia Dortmund, wynik końcowy 1-1

Na stadionie BayArena odbył się mecz pomiędzy Bayer Leverkusen oraz Borussia Dortmund zakończony wynikiem 1-1

W sobotę, 3 grudnia 2023 roku, na BayArena odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Bayer Leverkusen i Borussia Dortmund. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę to 0-1. Po emocjonującym starciu obie ekipy podzieliły się punktami w ramach 13. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Mecz pomiędzy SV Darmstadt 98 kontra Borussia Dortmund zakończony wynikiem 0-3

Na stadionie Merck-Stadion am Böllenfalltor dnia 2024-01-13 17:30 miał miejsce mecz SV Darmstadt 98 kontra Borussia Dortmund zakończony wynikiem 0-3

W sobotę, 13 stycznia 2024 roku, odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami SV Darmstadt 98 a Borussia Dortmund. Spotkanie to miało miejsce w ramach 17. kolejki niemieckiej Bundesligi na stadionie Merck-Stadion am Böllenfalltor. Ostatecznie Borussia Dortmund zwyciężyła 3-0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie i potwierdzając swoją dominację w drugiej połowie.