Dnia 2023-03-18 17:30 na obiekcie SIGNAL IDUNA PARK miało miejsce spotkanie Borussia Dortmund kontra FC Koln zakończone wynikiem 6-1

Borussia Dortmund kontra FC Koln wynik 6-1.

Pierwsza część spotkania między Borussia Dortmund oraz FC Koln zakończyła się 4-1. Końcowy wynik meczu to 6-1.

Dnia 2023-03-18 17:30 na obiekcie sportowym SIGNAL IDUNA PARK odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga kolejki 25 pomiędzy Borussia Dortmund a FC Koln.

Gole strzelali: Raphaël Guerreiro 15' 1-0 D. Malen S. Haller 17' 2-0 Raphaël Guerreiro M. Reus 32' 3-0 Raphaël Guerreiro D. Malen 36' 4-0 N. Süle D. Selke 42' 4-1 S. Haller 69' 5-1 M. Reus 70' 6-1 D. Malen

Żółte kartki Borussia Dortmund: Mahmoud Dahoud 66'

Żółte kartki FC Koln:

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Siebert, Germany. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Borussia Dortmund stanie naprzeciw Bayern Munich, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz Union Berlin a FC Koln podejmie Borussia Monchengladbach. Następne mecze zagra z drużynami FC Augsburg oraz FSV Mainz 05.

Wierni kibice śledzą bardzo ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Bundesliga. Złożone z uzdolnionych zawodników zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Mahmoud Dahoud nieustannie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Nieustannie obserwujemy wspaniałe bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które dodają smaczku całemu widowisku. Potyczki między zawodnikami ligowymi są nader zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki statyczne. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania sportowe znanej ligi Bundesliga oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Borussia Dortmund oraz FC Koln jak ich udział w lidze Bundesliga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak SIGNAL IDUNA PARK.