Na obiekcie Red Bull Arena dnia 2022-09-10 13:30 miał miejsce mecz RB Leipzig vs Borussia Dortmund zakończony wynikiem 3-0

RB Leipzig vs Borussia Dortmund, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa meczu między RB Leipzig i Borussia Dortmund zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-09-10 13:30 na stadionie Red Bull Arena odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 6 pomiędzy RB Leipzig a Borussia Dortmund.

Gole strzelali: W. Orbán 6' 1-0 D. Szoboszlai D. Szoboszlai 45' 2-0 M. Simakan A. Haidara 84' 3-0 T. Werner

Żółte kartki RB Leipzig: Konrad Laimer 75' David Raum 89'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Thomas Meunier 58'

Czerwone kartki RB Leipzig:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Sędzią głównym tego spotkania był Sven Jablonski, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu RB Leipzig stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach oraz VfL BOCHUM natomiast Borussia Dortmund zmierzy się z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami FC Schalke 04 oraz FC Koln.

Bardzo często wielu fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące poczynania ligi Bundesliga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Konrad Laimer Thomas Meunier nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Systematycznie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty czy gole, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między graczami ligowymi są nader zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska nas męczą. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Bundesliga oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak RB Leipzig i Borussia Dortmund w lidze Bundesliga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Red Bull Arena.