Borussia Dortmund vs SC Freiburg, wynik meczu 5-1

Dnia 2023-02-04 14:30 na obiekcie sportowym SIGNAL IDUNA PARK rozegrał się interesujący mecz ligi Bundesliga kolejki 19 pomiędzy Borussia Dortmund a SC Freiburg.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Borussia Dortmund a SC Freiburg wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-1.

Gole strzelali: N. Schlotterbeck 25' 1-0 L. Höler 45' 1-1 K. Adeyemi 48' 2-1 J. Bellingham S. Haller 51' 3-1 Raphaël Guerreiro J. Brandt 69' 4-1 Raphaël Guerreiro G. Reyna 82' 5-1 Raphaël Guerreiro

Żółte kartki Borussia Dortmund: Raphaël Guerreiro 5' Karim Adeyemi 27' Julian Brandt 36'

Żółte kartki SC Freiburg: Kiliann Sildillia 15' Kiliann Sildillia 17' Daniel-Kofi Kyereh 56' Michael Gregoritsch 78'

Czerwone kartki SC Freiburg: Kiliann Sildillia 17'

Główny arbiter meczu to Robert Schroder, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Borussia Dortmund zmierzy się już z VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami Werder Bremen oraz Chelsea a SC Freiburg z SV Sandhausen. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart oraz VfL BOCHUM.

Bardzo często oddani fani futbolu śledzą bardzo fascynujące starcia w lidze Bundesliga. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Raphaël Guerreiro Kiliann Sildillia często sprawiają wyborowym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Zdarzają się spektakularne bramki i asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zajadłe, nie często zdarza się, iż potyczki nas nudzą. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych, przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Borussia Dortmund oraz SC Freiburg oraz ich udział w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak SIGNAL IDUNA PARK.