Mecz FC Schalke 04 vs Borussia Dortmund zakończony wynikiem 2-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy FC Schalke 04 a Borussia Dortmund zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2023-03-11 17:30 na stadionie VELTINS-Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 24 pomiędzy FC Schalke 04 a Borussia Dortmund.

Gole strzelali: N. Schlotterbeck 38' 0-1 Raphaël Guerreiro M. Bülter 50' 1-1 M. Frey Raphaël Guerreiro 60' 1-2 E. Can K. Karaman 79' 2-2 M. Bülter

Żółte kartki FC Schalke 04: Cedric Brunner 55'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Emre Can 90'

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Fritz, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna FC Schalke 04 stanie naprzeciw FC Augsburg, następne spotkania z drużynami Bayer Leverkusen oraz 1899 Hoffenheim a Borussia Dortmund z FC Koln. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich oraz RB Leipzig.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Bundesliga. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Cedric Brunner Emre Can nieustannie gwarantują kapitalnym fanom wiele emocji. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się zaciekłe, nie często zdarza się, że są to zmagania nudne. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, książkowe gole oraz asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Bundesliga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak FC Schalke 04 i Borussia Dortmund w lidze Bundesliga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak VELTINS-Arena.