Mecz VfB Stuttgart vs Borussia Dortmund dnia 2023-04-15 13:30 na stadionie Mercedes-Benz-Arena - wynik 3-3

VfB Stuttgart vs Borussia Dortmund wynik meczu 3-3. Dnia 2023-04-15 13:30 na stadionie Mercedes-Benz-Arena odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 28. Zmierzyły się VfB Stuttgart i Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie meczu między VfB Stuttgart oraz Borussia Dortmund wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Gole strzelali: S. Haller 26' 0-1 D. Malen D. Malen 33' 0-2 T. Coulibaly 78' 1-2 W. Anton J. Vagnoman 84' 2-2 G. Reyna 90' 2-3 S. Katompa Mvumpa 90' 3-3 J. Vagnoman

Żółte kartki VfB Stuttgart: Wataru Endo 35' Konstantinos Mavropanos 35' Konstantinos Mavropanos 39' Tiago Tomás 88' Silas Katompa Mvumpa 90'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Jude Bellingham 57' Marco Reus 71' Giovanni Reyna 86'

Czerwone kartki VfB Stuttgart: Konstantinos Mavropanos 39'

Sędzią głównym tego spotkania był Harm Osmers, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna VfB Stuttgart stawi czoła FC Augsburg, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach i Eintracht Frankfurt. Kolejno natomiast Borussia Dortmund zmierzy się z Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i VfL Wolfsburg.

Oddani kibice śledzą pasjonujące potyczki w lidze Bundesliga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Wataru Endo Jude Bellingham systematycznie zapewniają swoim stałym kibicom mnóstwo wrażeń. Interesujące zmagania między piłkarzami okazują się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż potyczki nas nudzą. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe asysty oraz gole, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. VfB Stuttgart oraz Borussia Dortmund i ich udział w Bundesliga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Mercedes-Benz-Arena.