Spotkanie FC Augsburg - Borussia Dortmund zakończone wynikiem 0-3

Dnia 2023-05-21 15:30 na obiekcie sportowym WWK Arena odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 33 pomiędzy FC Augsburg a Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy FC Augsburg oraz Borussia Dortmund wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: S. Haller 58' 0-1 S. Haller 84' 0-2 J. Brandt 90' 0-3 N. Schlotterbeck

Żółte kartki FC Augsburg: Dion Drena Beljo 43' Jeffrey Gouweleeuw 69' Ermedin Demirović 73'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Emre Can 47' Karim Adeyemi 69' Marius Wolf 74'

Czerwone kartki FC Augsburg: Felix Uduokhai 38'

Główny sędzia meczu - Tobias Welz, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna FC Augsburg zmierzy się już z Borussia Monchengladbach, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 oraz . Kolejno natomiast Borussia Dortmund z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani fani śledzą poczynania ligi Bundesliga. Ciekawe futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Dion Drena Beljo Emre Can często serwują wyborowym kibicom wiele przeżyć. Stale obserwujemy ostre faule, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami bywają zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nas męczą. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Bundesliga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. FC Augsburg oraz Borussia Dortmund i ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, WWK Arena.