Na stadionie Signal-Iduna-Park miało miejsce spotkanie pomiędzy Borussia Dortmund i FC Koln zakończone wynikiem 2-0

Borussia Dortmund kontra FC Koln 2-0. Dnia 2021-10-30 13:30 na obiekcie sportowym Signal-Iduna-Park rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Borussia Dortmund i FC Koln.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Borussia Dortmund oraz FC Koln wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: T. Hazard 40' 1-0 J. Bellingham S. Tigges 63' 2-0 J. Brandt

Żółte kartki Borussia Dortmund: Thomas Meunier 51' Jude Bellingham 88'

Żółte kartki FC Koln: Benno Schmitz 11' Timo Hübers 56' Salih Özcan 82'

Czerwone kartki FC Koln:

Główny arbiter meczu - Martin Petersen, Germany. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Borussia Dortmund zmierzy się już z Ajax, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i VfB Stuttgart. Kolejno natomiast FC Koln z Union Berlin. Następne mecze zagra z drużynami FSV Mainz 05 i Borussia Monchengladbach.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów z dużym entuzjazmem śledzi poczynania ligi Bundesliga 1. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak Thomas Meunier Benno Schmitz niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym miłośnikom wiele niezapomnianych przeżyć. Interesujące walki pomiędzy graczami są nader zaciekłe, rzadko bywa, że są to mecze nużące. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, brutalne faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazprzeglądać mecze piłkarskie ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Borussia Dortmund oraz FC Koln w lidze Bundesliga 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Signal-Iduna-Park.