VfL BOCHUM kontra Borussia Dortmund, wynik meczu: 1-1

W dniu 2021-12-11 14:30 na obiekcie sportowym Vonovia Ruhrstadion rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 15 pomiędzy VfL BOCHUM a Borussia Dortmund.

Pierwsza część spotkania pomiędzy VfL BOCHUM a Borussia Dortmund zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: S. Polter 40' 1-0 J. Brandt 85' 1-1 E. Haaland

Żółte kartki VfL BOCHUM:

Żółte kartki Borussia Dortmund: Nico Schulz 57' Mats Hummels 58' Dan-Axel Zagadou 90'

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Sędzią głównym tego spotkania był Matthias Jollenbeck, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu VfL BOCHUM stanie naprzeciw Arminia Bielefeld, następne spotkania z drużynami Union Berlin i VfL Wolfsburg natomiast Borussia Dortmund podejmie SpVgg Greuther Furth. Następne mecze zagra z drużynami Hertha Berlin i Eintracht Frankfurt.

Bardzo często wielu fanów śledzi bardzo fascynujące potyczki ligi Bundesliga 1. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak Nico Schulz stale serwują pierwszorzędnym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami okazują się nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że zmagania męczą kibica. Natrafiamy na spektakularne asysty czy bramki, brutalne sytuacje na faul zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. VfL BOCHUM i Borussia Dortmund oraz ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Vonovia Ruhrstadion.