Spotkanie między Borussia Dortmund oraz VfL Wolfsburg zakończone wynikiem 6-1 dnia 2022-04-16 13:30

Borussia Dortmund kontra VfL Wolfsburg zakończony wynikiem 6-1. W dniu 2022-04-16 13:30 na stadionie Signal-Iduna-Park rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Borussia Dortmund oraz VfL Wolfsburg.

Pierwsza połowa meczu między Borussia Dortmund oraz VfL Wolfsburg zakończyła się 5-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 6-1.

Gole strzelali: T. Rothe 24' 1-0 J. Brandt A. Witsel 26' 2-0 E. Haaland M. Akanji 28' 3-0 M. Reus E. Can 34' 4-0 M. Wolf E. Haaland 38' 5-0 M. Reus E. Haaland 54' 6-0 J. Brandt R. Baku 81' 6-1

Żółte kartki Borussia Dortmund:

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Ridle Baku 33' Yannick Gerhardt 41'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Schroder, Germany. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Borussia Dortmund zmierzy się już z Bayern Munich, następne spotkania z drużynami VfL BOCHUM oraz SpVgg Greuther Furth. Kolejno natomiast VfL Wolfsburg podejmie FSV Mainz 05. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart oraz FC Koln.

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące potyczki, które odbywają się w lidze Bundesliga 1. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Ridle Baku raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Nieustannie zdarzają się ostre faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne bramki oraz asysty gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Interesujące potyczki między drużynami są nader zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż zmagania męczą fana. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Bundesliga 1. Borussia Dortmund oraz VfL Wolfsburg jak ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Signal-Iduna-Park.