Borussia Dortmund kontra FC Augsburg, wynik meczu 4-3

Pierwsza część spotkania między Borussia Dortmund oraz FC Augsburg zakończyła się wynikiem 2-2. Końcowy wynik spotkania to 4-3.

W dniu 2023-01-22 14:30 na obiekcie sportowym SIGNAL IDUNA PARK rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 16 pomiędzy Borussia Dortmund a FC Augsburg.

Gole strzelali: J. Bellingham 29' 1-0 K. Adeyemi A. Maier 40' 1-1 N. Schlotterbeck 42' 2-1 J. Brandt E. Demirović 45' 2-2 A. Engels J. Bynoe-Gittens 75' 3-2 N. Schlotterbeck D. Čolina 76' 3-3 G. Reyna 78' 4-3 J. Bellingham

Żółte kartki Borussia Dortmund: Jude Bellingham 84'

Żółte kartki FC Augsburg: Mads Pedersen 45' Irvin Cardona 54' Fredrik Jensen 69' Arne Engels 90'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Sędzią głównym tego spotkania był Frank Willenborg, Germany. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Borussia Dortmund zmierzy się już z FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami Bayer Leverkusen oraz SC Freiburg. Kolejno natomiast FC Augsburg z Borussia Monchengladbach. Następne mecze zagra z drużynami SC Freiburg oraz Bayer Leverkusen.

Wielu kibiców śledzi starcia w lidze Bundesliga. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Jude Bellingham Mads Pedersen raz za razem gwarantują wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Walki między graczami zdarzają się nader bezkompromisowe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania nudne. Wielokrotnie obserwujemy zapadające w pamięć gole czy asysty, bezwzględne faule gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Borussia Dortmund oraz FC Augsburg jak ich udział w Bundesliga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, SIGNAL IDUNA PARK.

Dowiedz się czegoś nowego o obstawianiu meczy Premier League - Zajrzyj w link!