Werder Bremen - Borussia Dortmund, wynik spotkania 0-2

Dnia 2023-02-11 14:30 na obiekcie sportowym wohninvest WESERSTADION rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Werder Bremen oraz Borussia Dortmund.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Werder Bremen a Borussia Dortmund zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: J. Bynoe-Gittens 67' 0-1 N. Schlotterbeck J. Brandt 84' 0-2 Raphaël Guerreiro

Żółte kartki Werder Bremen: Leonardo Bittencourt 35'

Żółte kartki Borussia Dortmund:

Czerwone kartki Werder Bremen:

Główny arbiter meczu to Felix Brych, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Werder Bremen stanie naprzeciw Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami VfL BOCHUM oraz FC Augsburg a Borussia Dortmund podejmie Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Hertha Berlin oraz 1899 Hoffenheim.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi niezwykle ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Bundesliga. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Leonardo Bittencourt nieprzerwanie sprawiają kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż potyczki nas męczą. Zdarzają się nieczyste faule, książkowe asysty i bramki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Bundesliga oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Werder Bremen i Borussia Dortmund i ich udział w Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, wohninvest WESERSTADION.