Borussia Dortmund - Union Berlin, wynik spotkania - 4-2

Borussia Dortmund - Union Berlin, wynik końcowy 4-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Borussia Dortmund a Union Berlin wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-2.

Dnia 2021-09-19 15:30 na stadionie Signal-Iduna-Park odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 5 pomiędzy Borussia Dortmund a Union Berlin.

Gole strzelali: R. Guerreiro 10' 1-0 E. Haaland 24' 2-0 T. Meunier M. Friedrich 52' 3-0 M. Kruse 57' 3-1 A. Voglsammer 81' 3-2 N. Giesselmann E. Haaland 83' 4-2 M. Hummels

Żółte kartki Borussia Dortmund: M. Hummels 50' A. Witsel 57'

Żółte kartki Union Berlin: M. Friedrich 15' N. Giesselmann 50' J. Ryerson 90'

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Sven Jablonski, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Borussia Dortmund stanie naprzeciw Borussia Monchengladbach, następne spotkania z drużynami Sporting CP i FC Augsburg a Union Berlin z Arminia Bielefeld. Następne mecze zagra z drużynami Maccabi Haifa i FSV Mainz 05.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą starcia w lidze Bundesliga 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy jak M. Hummels M. Friedrich nieustannie zapewniają fantastycznym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami są zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to widowiska nudne. Natrafiamy na nieczyste faule, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Bundesliga 1 i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Borussia Dortmund oraz Union Berlin oraz ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Signal-Iduna-Park.