Spotkanie Hertha Berlin kontra Borussia Dortmund, wynik końcowy 3-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Hertha Berlin i Borussia Dortmund wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2021-12-18 17:30 na stadionie Olympiastadion Berlin odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki - 17. Na przeciw siebie stanęły Hertha Berlin oraz Borussia Dortmund.

Gole strzelali: J. Brandt 31' 0-1 I. Belfodil 51' 1-1 V. Darida M. Richter 57' 2-1 M. Maolida M. Richter 69' 3-1 S. Tigges 83' 3-2 Raphaël Guerreiro

Żółte kartki Hertha Berlin:

Żółte kartki Borussia Dortmund: Marin Pongračić 90'

Czerwone kartki Hertha Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Fritz, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Hertha Berlin stawi czoła FC Koln, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg oraz Union Berlin a Borussia Dortmund z Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami SC Freiburg oraz FC St. Pauli.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi starcia, które startują w lidze Bundesliga 1. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Marin Pongračić nierzadko zaserwowały fantastycznym entuzjastom wiele przeżyć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że potyczki nie są interesujące. Zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Bundesliga 1 oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Hertha Berlin i Borussia Dortmund i ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Olympiastadion Berlin.