Spotkanie FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund zakończone wynikiem 0-1

FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund 0-1. W dniu 2022-03-16 17:30 na obiekcie sportowym MEWA ARENA odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły FSV Mainz 05 oraz Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy FSV Mainz 05 a Borussia Dortmund wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: A. Witsel 87' 0-1 G. Reyna

Żółte kartki FSV Mainz 05: Stefan Bell 43' Anton Stach 49' Anderson-Lenda Lucoqui 90'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Marius Wolf 42' Mahmoud Dahoud 44' Marin Pongračić 45' Axel Witsel 90'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Główny sędzia spotkania to Sascha Stegemann, Germany. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna FSV Mainz 05 zmierzy się już z Borussia Monchengladbach, następne spotkania z drużynami FC Augsburg oraz FC Koln. Kolejno natomiast Borussia Dortmund podejmie RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart oraz VfL Wolfsburg.

Coraz częściej liczni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Bundesliga 1. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Stefan Bell Marius Wolf nieustannie sprawiają kapitalnym kibicom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki statyczne. Trafiamy na brutalne sytuacje na faul, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Bundesliga 1. Uczestnictwo takich zespołów jak FSV Mainz 05 i Borussia Dortmund z ligi Bundesliga 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak MEWA ARENA.